NASZE CELE

• Wspieranie kultury w Polsce i na świecie,
  • Działalność kulturalna,
  • TWORZENIE form i przestrzeni dla współpracy środowisk twórczych, w szczególności związanych z
    muzyką klasyczną i rozrywkową,
  • INICJOWANIE i wspieranie lokalnych i społecznych inicjatyw związanych z rozwojem kultury muzycznej
    i promocji muzyki,
  • Działalność na rzecz dzieci i młodzieży w zakresie ZWIĘKSZANIA ŚWIADOMOŚCI kulturowej oraz
    ukierunkowanej na zwiększenie integracji ze społeczeństwem,
  • WSPIERANIE I NIESIENIE POMOCY zmierzającej do rozwoju intelektualnego, kulturalnego i
    zawodowego dla dzieci i młodzieży,
  • Wspieranie wszelkiej działalności na rzecz rozwoju i promocji kultury i sztuki, w szczególności w
    zakresie muzyki,
  • Inicjowanie i UPOWSZECHNIANIE EDUKACJI artystycznej i kulturalnej,
  • Zaspokajanie potrzeb i ASPIRACJI KULTUROWYCH społeczeństwa,
  • Promocja młodych talentów,
  • WSPIERANIE TALENTU, promocji i pomocy w rozwoju kariery dzieci i młodzieży uzdolnionych
    muzycznie, a także dorosłych artystów muzyków.

Scena to miejsce muzycznych spotkań artystów z różnych dziedzin. Muzycy, poeci, aktorzy, podróżnicy i inni inspirujący ludzie. Ale też ci, którzy swoich talentów artystycznych jeszcze poszukują.

B= SWPS > OSOBOWOSC MARKI > A2

Idea MUZYCZNEGO DELIVIE powstała z potrzeby kontaktu ze SZTUKĄ, kulturą i spędzania czasu w miłej, sympatycznej atmosferze.

Ci z Was, którzy spędzali już z nami wspólne wieczory wiedzą, jak istotnym dla nas elementem jest stworzenie publiczności najlepszych warunków do pełnego odbioru kulturalnych DOZNAŃ, a artystom komfortu TWORZENIA.

Zostawmy więc telefony wyłączone, a zdjęcia róbmy jedynie w
pamięci. Pozwólmy sobie na odprężenie i cieszenie się piękną
CHWILĄ.

MIECZYSŁAW BURY

PLIKI DO POBRANIA

Regulamin Fundacji – kliknij link aby pobrać.

Oświadczenie Covid – kliknij link aby pobrać.

Oświadczenie RODO – kliknij link aby pobrać.

Logo_delivie

FUNDACJA DELIVIE

Fundacja DELIVIE prowadzi społecznie użyteczną działalność pożytku publicznego na rzecz ogółu społeczeństwa w sferze szeroko rozumianej kultury, oświaty i sztuki, w tym w szczególności KULTURY MUZYCZNEJ, rozwoju i wspierania społeczności lokalnej i młodzieży, promocji muzyki i zwiększania świadomości kulturowej obywateli, WSPIERANIA TALENTU, promocji i pomocy w rozwoju kariery dzieci i młodzieży uzdolnionych muzycznie, a także dorosłych ARTYSTÓW muzyków.

REŃSKA WIEŚ, REŃSKI KONIEC ITP

WSPIERAJMY KULTURĘ